Lista czynnych członków Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Stan na dzień: 1 wrzesień 2018

Liczba członków czynnych: 221

 

Lp. Nr członkowski Imię Nazwisko Miejscowość
1. WM-0041 Jerzy Adamowicz Olsztyn
2. WM-0010 Piotr Mariusz Andrzejewski Elbląg
3. WM-0177 Anna Barbara Babich Elbląg
4. WM-0042 Ewa Anna Bachry Olsztyn
5. WM-0262 Krzysztof Tadeusz Baran Węgorzewo
6. WM-0133 Barbara Irena Bartłomiejczuk Olecko
7. WM-0043 Waldemar Mieczysław Bastkowski Józefosław
8. WM-0023 Ryszard Janusz Bąk Olsztyn
9. WM-0231 Kamil Birgiel Ełk
10. WM-0205 Marcin Błazucki Olsztyn
11. WM-0157 Joanna Bobrowska Ełk
12. WM-0168 Katarzyna Jadwiga Boguszewska Olsztyn
13. WM-0047 Małgorzata Urszula Borak Pisz
14. WM-0146 Jerzy Józef Borowik Olsztyn
15. WM-0049 Halina Brosz Giedajty
16. WM-0240 Patryk Brzostek Ostrołęka
17. WM-0051 Marian Czesław Ceynowa Olsztyn
18. WM-0192 Anna Chludzińska Elbląg
19. WM-0184 Szymon Jerzy Chomicki Olsztyn
20. WM-0054 Edward Janusz Ciesielski Pisz
21. WM-0182 Monika Karolina Czaja Opole
22. WM-0055 Barbara Maria Czajkowska Elbląg
23. WM-0056 Zbigniew Czapiewski Olsztyn
24. WM-0263 Karolina Joanna Czupryniak Giżycko
25. WM-0058 Anna Teresa Damicz-Wejs Olsztyn
26. WM-0141 Barbara Ewa Danilewicz Olsztyn
27. WM-0059 Bogdan Daniluk Olsztyn
28. WM-0223 Magda Iga Daszkiewicz Nagady
29 WM-0295 Izabela Julia Dąbrowska Olsztyn
30. WM-0025 Anna Dąbrowska-Sosak Olsztyn
31. WM-0150 Adam Dąbrowski Olsztyn
32. WM-0060 Maciej Andrzej Deja Olsztyn
33. WM-0175 Karina Agnieszka Denis Nidzica
34. WM-0266 Jacek Marek Drapiński Ostróda
35. WM-0155 Marek Droździel Olsztyn
36. WM-0063 Janusz Gerard Dubowik Olsztyn
37. WM-0204 Dariusz Wojciech Dunajski Olsztyn
38. WM-0064 Marcin Dutko Warszawa
39. WM-0271 Radosław Ryszard Dymkowski Biskupiec
40. WM-0032 Grzegorz Robert Dżus Olsztyn
41. WM-0190 Michał Andrzej Fedorczak Kraków
42. WM-0209 Dorota Zofia Filipecka Olsztyn
43. WM-0002 Piotr Ryszard Gadomski Olsztyn
44. WM-0068 Wojciech Gadomski Olsztyn
45. WM-0069 Stanisław Tadeusz Gałęcki Olsztyn
46. WM-0265 Iwona Gierszewska Olecko
47. WM-0070 Cezary Gierszewski Olecko
48. WM-0274 Magdalena Joanna Gołąb Szczytno
49. WM-0275 Karol Jan Gołąb Szczytno
50. WM-0071 Wanda Weronika Gołombek Olsztyn
51. WM-0245 Karolina Anna Gosk Białystok
52. WM-0152 Renata Góralczyk-Osowicka Olsztyn
53. WM-0039 Andrzej Góralski Elbląg
54. WM-0073 Tomasz Gryglicki Dywity
55 WM-0278 Jakub Grzesiak Olsztyn
56. WM-0137 Radosław Adam Guzowski Olsztyn
57. WM-0242 Natalia Alicja Hasso-Agopsowicz Olsztyn
58. WM-0212 Krzysztof Hoffmann Elbląg
59. WM-0033 Mieczysław Hoffmann Elbląg
60. WM-0027 Tadeusz Hołda Elbląg
61. WM-0218 Małgorzata Iłowiecka Olsztyn
62. WM-0236 Wojciech Ingielewicz Warszawa
63. WM-0075 Rafał Józef Jacaszek Olsztyn
64. WM-0076 Mieczysław Jacewicz Olsztyn
65. WM-0183 Dariusz Piotr Jackowski Ełk
66. WM-0078 Kazimierz Lech Jakubowski Olsztyn
67 WM-0291 Maciej Jaśkowiec  Gdańsk
68. WM-0006 Andrzej Wojciech Janiak Ełk
69. WM-0079 Elżbieta Jolanta Janiuk Olsztyn
70. WM-0283 Michał Janusz Żuromin
71. WM-0225 Mateusz Januszewski Warszawa
72. WM-0181 Mariusz Kaliszewski Szafranki
73. WM-0232 Katarzyna Anna Kałaska Głosków
74. WM-0281 Michał Kamiński Jamielnik
75. WM-0282 Łukasz Kamiński Jamielnik
76. WM-0083 Marcin Kaniewski Gdańsk
77. WM-0037 Piotr Paweł Kaniewski Elbląg
78 WM-0290 Barbara  Kastner Gizycko
79. WM-0257 Paulina Natalia Kaśkiewicz Elbląg
80. WM-0084 Daria Keller Braniewo
81. WM-0196 Marta Kieczmerska Szczytno
82. WM-0008 Krzysztof Kilikowski Pracownia "PLANER"
83. WM-0288 EmiliaKierstanMorąg
84. WM-0228 Agnieszka Klaus-Kłos Olecko
85. WM-0158 Janusz Feliks Klikowicz Warszawa
86. WM-0199 Krzysztof  Klimek Naglady gm. Gietrzwałd
87. WM-0203 Bogdan Tomasz Kobyliński Olsztyn
88. WM-0197 Kamila Kochańska-Onoszko Elbląg
89. WM-0160 Ewa Małgorzata Kołoszko Olsztyn
90. WM-0019 Jan Koperkiewicz Elbląg
91. WM-0251 Paweł Korobczyc Iława
92. WM-0243 Krzysztof Artur Koryzno Barczewo
93. WM-0249 Katarzyna Ewa Kościńska-Grabowska Działdowo
94. WM-0167 Damian Cyryl Kotwicki Warszwa
95. WM-0009 Witold Jan Kowalczyk Ełk
96. WM-0087 Zbigniew Krzysztof Kowalkowski Olsztyn
97. WM-0088 Julitta Ewa Kowalska Lidzbark Warmiński
98. WM-0090 Renata Krępska-Kielin Szczytno
99. WM-0244 Agnieszka Joanna Królczyk Dywity
100. WM-0250 Dariusz Sławomir Kubicki Wójtowo
101. WM-0247 Magdalena Kucejko Olsztyn
102. WM-0200 Anna Kulińska Olsztyn - Kieźliny
103. WM-0201 Magdalena Julianna Kużela Brwinów
104. WM-0207 Jacek Kwiatkowski Olsztyn
105 WM-0293 Joanna Kwiatkowska-KacprzakDziałdowo
106. WM-0022 Tomasz Jan Lella Olsztyn
107. WM-0292 Krzysztof Lelit Nowe Miasto Lubawskie 
108. WM-0179 Maciej Lemańczyk Olsztyn
109. WM-0091 Zdzisław Lepszy Olsztyn
110. WM-0239 Agnieszka Łaguna-Pawelec Olsztyn
111. WM-0166 Marek Tomasz Łupiński Nadarzyn
112. WM-0272 Michał Grzegorz Majewski Gdańsk
113. WM-0189 Iwona Joanna Malinowska-Klimek Naglady
114. WM-0269 Ewelina Markuszewska Lubawa
115. WM-0261 Katarzyna  Mazur Działdowo
116. WM-0164 Adam Maciej Mazurkiewicz Warszwa
117. WM-0220 Wojciech Mielnik Sopot
118. WM-0094 Anna Danuta Mikulska-Bąk Olsztyn
119. WM-0005 Piotr Marcin Mikulski-Bąk Olsztyn
120 WM-0004 Janusz Mirosław Miścicki Olsztyn
121. WM-0216 Anna Modzelewska Olsztyn
122. WM-0276 Piotr Wojciech Motus Ostróda
123. WM-0198 Renata Nagolska Ełk
124. WM-0165 Katarzyna Nelke Olsztyn
125. WM-0138 Tomasz Krzysztof Niebrzydowski Olsztyn
126. WM-0096 Piotr Andrzej Nitecki Elbląg
127 WM-0289 Nowakowska  Hanna Świętajno
128. WM-0233 Mikołaj Mariusz Nowakowski Giżycko
129. WM-0142 Maria Olchowska Wydminy
130 WM-0099 Wiesława Aleksandra Olejniczak Elbląg
131. WM-0100 Piotr Olszak Pisz
132. WM-0278 Patrycja Olszewska  Warszawa
133. WM-0285 Agata Ołdziejewska Gdańsk
134. WM-0102 Krzysztof Ołdziejewski Olsztyn
135. WM-0214 Agnieszka Maria Oprzyńska Łupstych 
136. WM-0103 Katarzyna Orzechowska-Dżus Olsztyn
137. WM-0154 Piotr Wojciech Ostoja-Lniski Olsztyn
138. WM-0104 Marek Kazimierz Paczkowski Olsztyn
139. WM-0016 Piotr Paweł Pałdyna Elbląg
140. WM-0095 Izabela  Parulska Olsztyn
141. WM-0013 Zbigniew Patalas Olsztyn
142. WM-0215 Adriana Maria Patalas Olsztyn
143. WM-0277 Tomasz Patorski Iława
144. WM-0284 Marcin Kazimierz Perowicz Lubawa
145. WM-0176 Jolanta Pietkiewicz Olsztyn
146. WM-0267 Monika Pietrzak Elbląg
147. WM-0029 Katarzyna Anna Pilarek Olsztyn
148. WM-0135 Agnieszka Martyna Piotrowska Olsztyn
149. WM-0106 Tadeusz Paweł Piotrowski Olsztyn
150. WM-0256 Andrzej Krzysztof Płeczkan Olsztyn
151 WM-0206 Krzysztof Zbigniew Pocałujko Dąbrówka
152. WM-0224 Jakub Kazimierz Podolski Wałdowo
153 WM-0217 Hubert Polkowski Warszawa
154. WM-0109 Grażyna Teresa Poręba Olsztyn
155. WM-0110 Maciej Remigiusz Powązka Olsztyn
156. WM-0021 Marian Protas Olsztyn
157. WM-0178 Radosław Marek Przybylak Olsztyn
158. WM-0264 Mariusz Patryk Przytuła Woźnice
159 WM-0191 Anna Małgorzata Pytlowana Lidzbark Warmiński
160. WM-0246 Hanna Radzik Olsztyn
161. WM-0134 Magdalena Barbara Rafalska Olsztyn
162. WM-0286 Urszula Barbara Ramus Dywity
163. WM-0111 Anna Zofia Roguszewska Dywity
164. WM-0018 Anna Janina Rokita Olsztyn
165. WM-0268 Monika Anna Roman w. Tatary 58
166. WM-0020 Ewa Rombalska Olsztyn
167. WM-0254 Katarzyna Roszkowska Nidzica
168. WM-0001 Piotr Maria Rożen Olsztyn
169. WM-0036 Janusz Różański Elbląg
170. WM-0222 Rafał Karol Rutkowski Morąg
171. WM-0211 Julita Anna Rydz Barczewo
172. WM-0208 Agnieszka Maria Rzeczkowska Olsztyn
173. WM-0219 Paweł Rzeczycki Elbląg
174. WM-0234 Christian Moritz Schmid Lubawa
175. WM-0180 Maciej Siejbik Szczytno
176 WM-0270 Monika Siwik Mrągowo
177. WM-0115 Wojciech Marcin Sobczak Elbląg
178. WM-0024 Stanisław Sosak Olsztyn
179. WM-0117 Jan Bogusław Sosnowski Olsztyn
180. WM-0253 Anna Marta Stasyk Pasłęk
181. WM-0259 Malwina Staśkiewicz Iława
182. WM-0221 Piotr Steckiewicz Morąg
183. WM-0118 Katarzyna Struczewska Olsztyn
184. WM-0119 Jacek Adam Strużyński Olsztyn
185. WM-0145 Małgorzata Ewa Strzałkowska Lidzbark Welski
186. WM-0040 Mariusz Rajmund Szafarzyński Olsztyn
187. WM-0120 Agata Maria Szczepańska Olsztyn
188. WM-0230 Dorota Aleksandra Szymaniak-Urban Olsztyn
189. WM-0280 Dariusz Krzysztof Szymański Nawra
190. WM-0161 Tomasz Śladowski Olsztyn
191. WM-0187 Anita Zuzanna Świat-Tekielska Olsztyn
192 WM-0007 Marzenna Święcińska Ełk
193. WM-0273 Marcin Świtaj Żytkiejmy
194. WM-0238 Anna Trystuła Olsztyn
195. WM-0194 Marlena, Elżbieta Ulikowska-Zagroba Gdańsk
196 WM-0136 Anna Barbara Urban Mrągowo
197 WM-0121 Mirosław Leszek Wajcowicz Olsztyn
198. WM-0260 Agnieszka Karolina Wajcowicz Olsztyn
199. WM-0151 Jerzy Karol Walasek Giżycko
200 WM-0122 Regina Wargulewicz-Koczyk Działdowo
201. WM-0123 Aneta Wanda Weichhaus Elbląg
202. WM-0003 Andrzej Jarosław Wiatrowski Elbląg
203 WM-0126 Danuta Stanisława Wierzbicka-Błażek Lidzbark Warmiński
204. WM-0210 Agata Wojciechowska-Grygo Olsztyn
205. WM-0174 Katarzyna Danuta Wojtkowska Olsztyn
206. WM-0170 Grzegorz Marek Wojtkowski Olsztyn
207 WM-0258 Wojciech Szymon Wółkowski Warszawa
208 WM-0294 Bartłomiej Woźniakowski  Działdowo 
209. WM-0129 Paweł Tadeusz Wrażeń Olsztyn
210. WM-0148 Marcin Aleksander Wydorski Poznań
211. WM-0139 Piotr Mariusz Zabiełło Olsztyn
212. WM-0130 Szymon Zabokrzecki Olsztyn
213 WM-0149 Marek Zagroba Olsztyn
214. WM-0237 Ewa Kamila Zagrodny Giżycko
215. WM-0169 Paweł Sebastian Zakrzewski Olsztyn
216. WM-0171 Magdalena Ewa Załucka-Dąbrowska Dźwierzuty
217 WM-0131 Henryka Zawadzka Działdowo
218. WM-0173 Magdalena Zwolińska Gronity
219. WM-0163 Małgorzata Irena Zyskowska Olsztyn
220. WM-0227 Robert Zyskowski Ełk
221. WM-0279 Patryk Żebrowski Purda